#candies

Photos + Videos + Location + Profile + Media

Pre-birthday Session :) #babysession #babyphotography #babyphotographer #babyphotoshoot #canon #teamcanon #babygirl #professionalphotographer #auckland #nz #cebubabyphotogapher #babygirl #flowers #babyfashion #babyfashionclub #ignation #picoftheday #instagramhub #igram #igers #canongang #nofilter #concepts #inspirations #prebirthdaysession #cebubabyphotographer #styling #candies #rainbow #tutudress #picoftheday #unicorn #instagramhub #babyfashionclub #picoftheday #concepts #canongang #babygirl #igram #unicorn #ignation #professionalphotographer #cebubabyphotographer #canon #auckland #cebubabyphotogapher #babyphotographer #candies #rainbow #nofilter #prebirthdaysession #babyphotoshoot #teamcanon #babyphotography #styling #igers #flowers #babyfashion #inspirations #tutudress #nz #babysession
POROSIT TANI ! ÇAJ KUNDËR BRONKITIT (105Gr) Çaji kundër bronkitit përbëhet nga një kombinim i bimëve që mbështesin sistemin e frymëmarrjes.Ky çaj i shëndetshëm ndihmon dhe lehtëson traktet e mbingarkuara, gjithashtu ndihmon në minimizimin e dëmtimeve në sistemin bronkial. Duhanpirësit mund të përfitojnë shumë nga ky çaj terapeutik. Disa nga përfitimet nga çaji kundër bronkitit: - Ndihmon në lirimin e trakteve të mbingarkuar të shkaktuara nga infeksionet, - Lehtëson kollitjen dhe acarimet e mukozës, - Ndihmon në plagët dhe dëmtimet që janë shkaktuar në sistemin bronkial. Përgaditja: Një lugë e gjellës çaj vendoseni në një filxhan me ujë të nxehtë, lëreni për 10-15 min, kullojeni mirë dhe është i gatshëm për ta pirë. Rekomandohet të pihet disa herë në ditë. Përbërësit: Althaeae folium, basilici herba, catariae herba, farfae folium, foeniculi fructus, gelchomae herba, eucalipti folium, inulae redix, juniperi fructus, malvae flos cum folium, marrubii herba, origani herba, plantaginis folium, polygoni herba, primulae flos. rismarini folium, pulmonariae folium, salviae folium, saturejae herba, serpylli herba, thymifolium, umariae flos. Pa asnjë efekt anësorë. 100% BIO Të ruhet në vend të thatë #tealife #dessert #teaporn #tealove #afternoontea #foodporn #hightea #tealovers #englishtea #socialdraft #tea #instatea #tealover #candies #prishtina #teaparty #cupoftea #teatime #chocolate #kosova #teacups #cake
Colourful, fragrant and delicious, customers of all ages will love these candy originals! #candy #candies #lollies #italianfood #madeinitaly #instagood #instafood #candylicious #sweet #foodie #sydneyfoodie #foodiegram #foodpassion #foodinspiration #martini #cedrata #spritz #sweets #sweettooth #sugar #sugarrush #sugarsugar #sugarhigh #sugarland #delicious #cinnamon #mint #sweet #cedrata #lollies #instagood #sweets #martini #foodie #spritz #sugarsugar #sweettooth #italianfood #candylicious #foodpassion #candies #madeinitaly #sydneyfoodie #sugarrush #sugarland #candy #sugarhigh #cinnamon #foodiegram #sugar #foodinspiration #mint #delicious #instafood
Чи може бути понеділок... скажімо, зі смаком вишні? Звичайно! Особливо, якщо Ви починаєете його разом з круассанами від #lukas 😉😋🤗😍 #lukas #cake #candies #kremenchuk #company #food #tasty #сладости #торт #кременчуг #лукас #конфеты #печенье #круассан #тортназаказ #доставкатортов #lukasland #кременчуг #доставкатортов #сладости #kremenchuk #candies #лукас #food #печенье #конфеты #торт #lukasland #lukas #тортназаказ #tasty #company #cake #круассан
На годовщину свадьбы 💕 Сладкой семейной жизни Вам 🌿🌼 #капкейкиминск#конфетыминск#сладостинасвадьбу#бонбоньерки#сладостиминск#флавиадольчевита#сладкаяжизнь#конфетыручнойработы#подаркинасвадьбуминск#капкейки#gato#dolce#cake#cakeminsk#candies#candiesminsk##трайфлы #трайфлыминск #бонбоньеркиминск#flaviadolcevita #флавиадольчевита #бонбоньеркиминск #flaviadolcevita #трайфлыминск #сладостинасвадьбу #трайфлы #сладостиминск #капкейки #конфетыручнойработы #gato #candies #конфетыминск #candiesminsk #cakeminsk #сладкаяжизнь #подаркинасвадьбуминск #капкейкиминск #dolce #cake #бонбоньерки

social media share