#samantator medias

Posts tagged on #samantator

Top Posts Recent Posts

Top Posts

🤣Post @kuletat
➖➖➖➖➖➖➖FOLLOW FOR MORE @kuletat
Follow:@kuletat
Follow:@kuletat
Follow:@kuletat
➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖ ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
#albania #kosovo #prishtina #tirana #prizren #peja #gjakova #ferizaj #dorators #dafinators #ledrizlla #kidator #xhensilator #samantator #kida #rina #trukapo #luanator #butriors #noizy #shkup #albaniangirl #mitrovica #butrintimeri #humor #fero #luanavjollca #muzik #city #shqiptar.

🤣Post @kuletat ➖➖➖➖➖➖➖FOLLOW FOR MORE @kuletat Follow:@kuletat Follow:@kuletat Follow:@kuletat ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖ ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖ #albania #kosovo #prishtina #tirana #prizren #peja #gjakova #ferizaj #dorators #dafinators #ledrizlla #kidator #xhensilator #samantator #kida #rina #trukapo #luanator #butriors #noizy #shkup #albaniangirl #mitrovica #butrintimeri #humor #fero #luanavjollca #muzik #city #shqiptar ...

@gjikotheflyboy ja han kaken 😂😂.

@gjikotheflyboy ja han kaken 😂😂 ...

Most Recent

#kapitulli45🥰❤
Oh ,zot thash me vete ,si eshte e mundur,sherbetoren qe edija si dado paska qene nena ime e vertete,vertet u tmeroova ,ne ato momente braktisa dhomen e saj ,shpejt i thash shoferit te me hypte ne veture dhe te me dergonte diku ne nje vend te qete,...
I tmerruar,nga keto gjera tash gjendem rreth nje bregdeti ,bertita me te madhe,i zhgenjyer nga kjo jete dhe nga te gjitha keto te paverteta ,isha shum i merzitur ,zemren e thyer,tju them te drejten nuk e prisja kete gje,zaten edhe pse mendoja se nuk isha djali i saj i vertet ,ajo asnjehere nuk me la te dyshoja se nuk ishte nena ime e vertete,perkundrazi ajo u kujdes per mua me shum se nje nene e vertete,aq shum me donte qe asnjeher nuk me ndau nga vellezerit,pra per ate arsye me paska dashur shum,sepse paskam qen gjaku i saj e kete nuk e paskam ditur...
Pas varrimit te nenes time te vertet,sbashku me Lejlen u kthyem ne shtepi Lejles i tregova gjithcka edhe ajo mbeti e habitur nga ajo qka degjoi se nena ime e vertete eshte kjo qe sot vdic,pra dadoja,...
Kur arritem ne shtepi Lejles i thash un do jem lart ne te dytin kat ne ballkon dua te marr ajer te paster e te qetsohem,ajo me tha ne rregull shpirt ,edhe un do te hyj te lahem,.
Keshtu i ulur ne karrocen time te merzitshme jam duke kujtuar momentet e mia me dadon pra nenen time te vertet,vertet at e desha shum ,kur pash qe Bardha vajza ime erdhi pran meje ,me tha:babi perse qan ,me fshiu lotet me tha te lutem babi mos qaj,i thash:jo bije nuk po qaj,me hyri dicka ne sy,..
#vazhdon❤🥰.

#kapitulli45 🥰❤ Oh ,zot thash me vete ,si eshte e mundur,sherbetoren qe edija si dado paska qene nena ime e vertete,vertet u tmeroova ,ne ato momente braktisa dhomen e saj ,shpejt i thash shoferit te me hypte ne veture dhe te me dergonte diku ne nje vend te qete,... I tmerruar,nga keto gjera tash gjendem rreth nje bregdeti ,bertita me te madhe,i zhgenjyer nga kjo jete dhe nga te gjitha keto te paverteta ,isha shum i merzitur ,zemren e thyer,tju them te drejten nuk e prisja kete gje,zaten edhe pse mendoja se nuk isha djali i saj i vertet ,ajo asnjehere nuk me la te dyshoja se nuk ishte nena ime e vertete,perkundrazi ajo u kujdes per mua me shum se nje nene e vertete,aq shum me donte qe asnjeher nuk me ndau nga vellezerit,pra per ate arsye me paska dashur shum,sepse paskam qen gjaku i saj e kete nuk e paskam ditur... Pas varrimit te nenes time te vertet,sbashku me Lejlen u kthyem ne shtepi Lejles i tregova gjithcka edhe ajo mbeti e habitur nga ajo qka degjoi se nena ime e vertete eshte kjo qe sot vdic,pra dadoja,... Kur arritem ne shtepi Lejles i thash un do jem lart ne te dytin kat ne ballkon dua te marr ajer te paster e te qetsohem,ajo me tha ne rregull shpirt ,edhe un do te hyj te lahem,. Keshtu i ulur ne karrocen time te merzitshme jam duke kujtuar momentet e mia me dadon pra nenen time te vertet,vertet at e desha shum ,kur pash qe Bardha vajza ime erdhi pran meje ,me tha:babi perse qan ,me fshiu lotet me tha te lutem babi mos qaj,i thash:jo bije nuk po qaj,me hyri dicka ne sy,.. #vazhdon ❤🥰 ...