#shkoder medias

Posts tagged on #shkoder

Top Posts Recent Posts

Top Posts

▶️Për më shum foto apo video◀️
↘️↘️Follow  faqen ↙️↙️
🌺@bashkohu_islamit🌺
🌺@bashkohu_islamit🌺
🌺@bashkohu_islamit🌺
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
#gjakova #gjilan #mitrovica #prishtina #peja #prizerni #ferizaj #presheva #tetova #gostivari
#kumanova #shkupi #shkoder #elbasan #tirana #durrës #diber #berat #fier #ulqin #vlor 
#gjirokaster #kukes  #albania #Kosova  #maqedonia.

▶️Për më shum foto apo video◀️ ↘️↘️Follow  faqen ↙️↙️ 🌺@bashkohu_islamit 🌺 🌺@bashkohu_islamit 🌺 🌺@bashkohu_islamit 🌺 . . . . . . . . . . #gjakova #gjilan #mitrovica #prishtina #peja #prizerni #ferizaj #presheva #tetova #gostivari #kumanova #shkupi #shkoder #elbasan #tirana #durr ës #diber #berat #fier #ulqin #vlor #gjirokaster #kukes   #albania #Kosova   #maqedonia ...

Double tap per me shume gjera interesante cdo dite ☺️☺️☺️
•
Turn on post notification 🔔
➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
#macedonia #shkup #struga #shkoder #tirane#prizren #tirana #gjakova #elbasan #prishtina#durres #pristina #fieri #kosova #vlora #kosova#fier #vlore #skrapar #berat #fakte #fakt#fakteinteresante_ #kuriozitete #interesante #dajt#saranda #himara #kruje #kuks #tetovo.

Double tap per me shume gjera interesante cdo dite ☺️☺️☺️ • Turn on post notification 🔔 ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ #macedonia  #shkup  #struga  #shkoder  #tirane #prizren  #tirana  #gjakova  #elbasan  #prishtina #durres  #pristina  #fieri  #kosova  #vlora  #kosova #fier  #vlore  #skrapar  #berat  #fakte  #fakt #fakteinteresante_  #kuriozitete  #interesante  #dajt #saranda  #himara  #kruje  #kuks #tetovo ...

Most Recent

Jepi kohě tjetrit tě kuptojě çfarě
humbi.. Jepi kohëė vetes tě kuptojě çfarě vlen!!! #model #durres #tirana #italy🇮🇹 #moda  #instagram  #noizy #enca #ledrivula  #friends #boyfriend #boy #frend #messi  #noizy  #ledrivula  #loredana #messi #ronaldo  #albania  #tirana  #durres #prishtina #shkoder  #greece #switzerland
#brasil  #france #london #durres  #puk  #puke #vlora #paris #spain.

Jepi kohě tjetrit tě kuptojě çfarě humbi.. Jepi kohëė vetes tě kuptojě çfarě vlen!!! #model #durres #tirana #italy 🇮🇹 #moda   #instagram   #noizy #enca #ledrivula   #friends #boyfriend #boy #frend #messi #noizy   #ledrivula #loredana #messi #ronaldo   #albania   #tirana   #durres #prishtina #shkoder   #greece #switzerland #brasil #france #london #durres   #puk   #puke #vlora #paris #spain ...

#nofilter #evileye #gold
Varese Floriri!!
Elegante e punuar me gure zircon dhe Flori 14 karat. 
Mbajeni veten tuaj Larg nga syri i keq👁👁🍀
Per vetem 72 mije Lekë te vjetra💝💝
💎 Dergesa ne gjithe #shqiperine 🇦🇱🇦🇱🇦🇱 #paguajnedorezim #paguaj_ne_dorzim #tirana #durres #kavaje #lushnje #berati #kuçovë #fier #vlore #skrapar #tepelene #gjirokaster #sarande #korca #pogradec #elbasan #cerrik #tirane #peqin #lac #lezhe  #shkoder #tropoje #bajramcurri #kukes.

#nofilter #evileye #gold Varese Floriri!! Elegante e punuar me gure zircon dhe Flori 14 karat. Mbajeni veten tuaj Larg nga syri i keq👁👁🍀 Per vetem 72 mije Lekë te vjetra💝💝 💎 Dergesa ne gjithe #shqiperine 🇦🇱🇦🇱🇦🇱 #paguajnedorezim #paguaj_ne_dorzim #tirana #durres #kavaje #lushnje #berati #ku çovë #fier #vlore #skrapar #tepelene #gjirokaster #sarande #korca #pogradec #elbasan #cerrik #tirane #peqin #lac #lezhe #shkoder #tropoje #bajramcurri #kukes ...

.
Montblanc Legend Spirit
 #miniparfum
PAKICE DHE SHUMICE
E njejta arome origjinale ✔  e prodhuar nga esencat Franceze ORIGJINALE ..Markat GLOBALE me permasa te vogla dhe cmime te  mahniteshme 
Kontakto ne📥 DM  ose
☎️ whatsApp👉📲
00355699935160
_______________
. Parfume me famë botërore. 
Parfume që ideohen, dizenjohen dhe prodhohen në Mbretërinë e Arabisë Saudite.
Dhe Turke 
TE Certifikuara per cilesine e tyre.
 #eaudeparfum
📩Porosit ne instadirekt.
💸pagesa pas pranimit🛒
Ju a dërgojmë produktet tona në shtëpinë tuaj, me postë të shpejtë dhe të garantuar.  #bli#online#onlineshopping #parfume #arome
 #instagood #instagram #parfumealbania #albanian #tirana #perfumelovers #perfumeoftheday #porosittani📥 #instaparfum #fragrance
#onlineshopping
#shqiperia
#parfumecollection
#photooftheday📷
#parfume_s_s__online #perfumeonline  #shopping #blejonline #shqiperi #perfume #perfumista  #tirane #albania #shkoder.

. Montblanc Legend Spirit #miniparfum PAKICE DHE SHUMICE E njejta arome origjinale ✔ e prodhuar nga esencat Franceze ORIGJINALE ..Markat GLOBALE me permasa te vogla dhe cmime te mahniteshme Kontakto ne📥 DM ose ☎️ whatsApp👉📲 00355699935160 _______________ . Parfume me famë botërore. Parfume që ideohen, dizenjohen dhe prodhohen në Mbretërinë e Arabisë Saudite. Dhe Turke TE Certifikuara per cilesine e tyre. #eaudeparfum 📩Porosit ne instadirekt. 💸pagesa pas pranimit🛒 Ju a dërgojmë produktet tona në shtëpinë tuaj, me postë të shpejtë dhe të garantuar. #bli #online #onlineshopping #parfume #arome #instagood #instagram #parfumealbania #albanian #tirana #perfumelovers #perfumeoftheday #porosittani 📥 #instaparfum #fragrance #onlineshopping #shqiperia #parfumecollection #photooftheday 📷 #parfume_s_s__online #perfumeonline #shopping #blejonline #shqiperi #perfume #perfumista #tirane #albania #shkoder ...