bkmspunitra

Photos + Videos + Location + Profile + Media

BKM SPU Nitra instagram @bkmspunitra profile

Nitrianski juniori prave začali zápas v metropole východu 🤗 Zverencom Róberta Andu držíme palce 🤞 Nitra do toho 💙 #juniori #nitrabasketbal #kosice #pomenitra
Ohlas po zápase Žiar nad Hronom - Nitra (80:74pp) : Ľubomír Urban (tréner Nitry): " Do tohto zápasu, v ktorom sa stretli dve družstvá bez výhry, sme nastupovali s cieľom pokúsiť sa vyhrať. Priebeh zápasu tomu aj celkom nasvedčoval. Škoda druhého polčasu, kedy sme mali dobre vedenie o jedenásť bodov, ale to sa nám nepodarilo udržiavať. Voľná trojková strela v posledných sekundách nám nepadla a v predĺžení už domáci šťastnými zásahmi z dvojky a trojky šli do vedenia o 5 bodov. Strategicky loptu udržali a vyhrali. Na našich hráčoch už bolo badať únavu a stratu síl. Teraz nás čaká dlhšia prestávka. Dúfam, že sa hlavne zdravotne dáme dokopy tak, aby sme mali 17.novembra v zápase na Karlovke k dispozícií komplexné družstvo." Fotoalbum zo zápasu na FB ➡️MBK SPU Nitra⬅️ #bojujemedalej #nitrabasketbal #nitradotoho #pomenitra
Tak to nevyšlo ani v Žiari ... 80:74 po predlžení víťazia domáci :(
Polčas v Žiari 💪👏 Držte nám silno palce 🤞 Pome Nitra ...
Muži Nitry o 14:00 nastúpia na palubovke Žiaru nad Hronom. Pome Nitra 🤞💪 Zostava Nitry: Ábel, Lástic, Lukniš, Magdolen, Mäsiar, Pondela, Stanček, Šedivý, Vencelík #nitrabasketbal #1ligamuzov #pomenitra #ziarnadhronom
Na FB akadémie BKM SPU Nitra nájdete album zo zápasu kadetov Nitry a Trnavy. Foto: Pavel Kuchárek #kadeti #nitrabasketbal #mkbslaviatrnava
Kadeti Nitry naďalej 1oo-percentní 🔝 Zverenci Petra Zákopčana zdolali počas víkendu bratislavskí Inter (75:58) aj Trnavu (78:49). Tlieskame 👏😍
V závere stretnutie to padalo na obe strany. Z výhry sa však teší Petržalka. BKM SPU Nitra - MŠK Iskra Petržalka 92:110.
Nitrania podlahli Petržalke v pomere 92:110 #nitrabasketbal #1ligamuzov
O pár minút začíname 💪⛹️‍♂️ Všetci do Haly SPU. Nitra do toho ... #rozcvicka #bielomodri #nitradotoho #1ligamuzov
Aj na zajtrajší zápas mužov Nitry je nachystaný SPRAVODAJ. Nájdete ho pred vstupom na palubovku 😊 Teraz sa už len dobre vyspať a zajtra ... VYHRAŤ ... Jedine že by nie 🤔 Mimochodom zajtra sú v akcií aj kadeti, ktorí hostia na ZŠ Škultétyho bratislavský Inter. Držíme palce 🤞 #spravodaj #1ligamuzov #basketbal #nitradotoho